Nasza Firma

Lakierowanie parkietów - układanie i renowacja parkietu w Krakowie i okolicach.

Działamy od 1993 roku.
PARKIETY KURDZIEL jest firmą z tradycjami rodzinnymi.
Wieloletnie doświadczenie, doskonałe materiały i najwyższej klasy sprzęt gwarantują wysoką jakość wykonywanych prac: cyklinowanie, lakierowanie, układanie i renowację parkietu.

Naszym celem jest trwałość i estetyka - zatrudniamy wyłącznie wykwalifikowanych i sprawdzonych pracowników.

Dokładamy wszelkich starań, aby usatysfakcjonować najbardziej wymagających Klientów - wspólnie z nimi staramy się znaleźć optymalne rozwiązania i chętnie udzielamy porad techniczno-praktycznych.

Decydując się na współpracę z naszą firmą możecie Państwo liczyć na dotrzymanie terminów umowy i konkurencyjne ceny.

Posiadamy szeroki wybór lakierów do każdego rodzaju parkietu.

Jeżeli nie wiesz jaki parkiet wybrać do swojego domu czy mieszkania lub ile będzie kosztować usługa cykliowania parkietu to skontaktuj się z nami, a bezpłatnie doradzimy.

Tel. Parkiety Kurdziel.: ☎ +48 601 55 81 40 ☎

Cyklinowanie parkietów
Cyklinowanie parkietów
Cyklinowanie parkietów
parkiety- układanie
colorex 03
parkiety- układanie
parkiety- układanie
parkiety- układanie

USŁUGI

Gwarantujemy usługi na najwyższym poziomie, których jakość poparta jest doświadczeniem, zaanagażowaniem oraz dynamicznym rozwojem naszej firmy. Wykorzystujemy najnowszej generacji materiały wykończeniowe firmy BONA, COLOREX i UZIN (kleje, lakiery, masy samopoziomujące, grunty, wypełniacze, szpachlówki), oraz materiały ścierne szwajcarskiej firmy SIA, których to firm jesteśmy dystrybutorem. Dysponujemy wysokiej jakości, profesjonalnymi maszynami niemieckiej firmy LÄGLER. Wszystko to pozwala nam zapewnić kompleksowe o bardzo wysokiej jakości usługi, których efekty zadowolą najbardziej wyszukane gusta naszych klientów.

Współpraca

Gorąco zachęcamy do współpracy - działamy na terenie miasta Kraków oraz w okolicach Krakowa. Skontaktuj się z nami i zapytaj o aktualny cennik usług na cyklinowanie parkietów. W ofercie posiadamy także lakierowanie parkietu.

Promocja

Na hasło internet: cyklinowanie i trzykrotne lakierowanie Hardlackiem szwedzkiej firmy Colorex 35zł/m2 netto

Formularz kontaktowy

E-mail 
Imię 
Nazwisko 
Telefon 
Wiadomość